Słodziaki AliExpress – gang z Biedronki za grosze

$5.00

Opis

Słodziaki AliExpress

Najnowsza seria słodziaków z Biedronki jest już dostępna od dłuższego czasu na AliExpress. W tym momencie posiadamy dwa aktywne linki. Drugi znajdziesz na końcu opisu. Słodziaki są bardzo dobrze wykonane, o czym świadczą opinie produktu pisane przez Polaków.

Jedna z opinii na temat słodziaków z AliExpress

Borsuk identyczny jak z Biedronki, z oryginalną metką, nie śmierdzi. Zamawiam kolejne dla koleżanek

Oprócz maskotek z poprzedniej serii do wyboru mamy także całą nową czwórkę. Nietoperz Nikoś, borsuk Bartek, dzięcioł Dominik oraz sarenka Hania są dostępna za niecałe 20 zł.

Na aukcji w sekcji kolor nie wszystkie słodziaki mają swój obrazek. Są podpisane angielskimi nazwami:

 • Bat – nietoperz,
 • Bear – niedźwiedź,
 • Hedgehog – jeż,
 • Rabbit – królik,
 • Owl – sowa,
 • Fox – lis,
 • Bee – pszczoła.

Drugi link do płatności: https://ali.ski/mCIFQk

 

 

Zdjęcia

1. Wybór produktu

Produkty w katalogach wyświetlane są w opisie w formie tabelki. Zawsze wyświetlana jest nazwa produktu, link do płatności oraz link do katalogu yupoo. Katalog yupoo jest galerią, w której znajdziemy zdjęcia produkty, w tym kody oraz rozmiarówkę. Link do płatności służy do zamawiania produktu. Są to ukryte aukcje, więc link do płatności prowadzi nas do innego produktu, jednak sprzedawca wie co ma wysłać. Nasze zadanie polega jedynie na wybraniu odpowiedniego kwadracika z kodem.

2. Katalog Yupoo

Owszem wszystko jest tutaj w języku chińskim, ale nas interesują jedynie zdjęcia. Znajdziemy na nich kody produktu, dzięki którym zamówimy odpowiedni produkt na ukrytej aukcji, rozmiarówkę oraz szczegółowe zdjęcia przedstawiające produkt. Na przykładzie kodem produktu są akurat kolory, ponieważ Grace przestała stosować kody. U innych sprzedawców zamiast kolorów mogą to być cyfry np 1,2,3 itd. lub kody w stylu „YYZ1”.

3. Link do płatności, czyli ukryta aukcja

Nowi użytkownicy mogą się zdziwić, ponieważ na aukcji znajdą zupełnie inny produkt. Jednak jeśli spojrzycie na kody, to będą się one pokrywać z kodami z katalogu yupoo. Każda ukryta aukcja dedykowana jest tylko pod jeden produkt i sprzedawca dokładnie wie co ma wysłać. Sprzedawca nawet nie posiada przedmiotów, które wystawia. Służą one tylko do ukrywania aukcji z markowymi produktami. Naszym zadaniem jest wybranie odpowiedniego kodu, rozmiaru oraz złożenie zamówienia.

4. Zasady ukrytych aukcji

Aby maksymalnie zwiększyć liczbę ukrytych aukcji ustalono kilka zasad, których zawsze musisz przestrzegać:

 • nie pisz sprzedawcy pytań dotyczących markowych produktów,
 • nie przesyłaj opinii o towarach,
 • nigdy nie otwieraj sporu,
 • jeśli masz problem z zamówieniem, skontaktuj się najpierw z nami.

Poproś o nowy link: