Ray Ban 3025/3026

$16.90

Informacje

W wiadomości do sprzedawcy musisz wysłać numer okularów z pierwszego zdjęcia. Przykładowo „AVG256”

Kategorie: , , , Tag:

Opis

Informacje od sprzedawcy:

 • Quality: Top quality
 • Size: 5= 3025 Size, 6=3026
 • Lens material:Glass Lens(non-polarized)
 • Packaging: with brown case
 • weight: about 30g

Jak zamawiać?

 1. Przejrzyj oznaczenia produktów, które znajdują się na zdjęciach w galerii. Każdy produkt ma swój określony kod/numer/kolor.
 2. Po prawo od zdjęć produktu znajduje się odnośnik do płatności na Aliexpress „KUP NA ALIEXPRESS”,
 3. Na aukcji zamawiasz dowolny kolor i rozmiar. W wiadomości do sprzedawcy musisz wysłać numer okularów z pierwszego zdjęcia. Przykładowo „AVG256”. Do zakupu proszę używać aplikacji AliExpress lub przeglądarki na komputerze.

Nie wyświetla Ci się kod/numerek/kolor?

 • Na komputerze: Najeżdżasz kursorem na kwadracik i zatrzymujesz się na nim, wtedy pojawi się nad nim okienko z kodem/numerkiem
 • Na telefonie: Otwierasz link do Aliexpress w aplikacji (musi być wcześniej zainstalowana na telefonie) i wchodzisz w zakładkę ,,kolor”. Teraz możesz zobaczyć jaki kod/numerek kryje się pod kwadracikami.

Zdjęcia

Dodatkowe informacje

Marka

Sprzedawca

1. Wybór produktu

Produkty w katalogach wyświetlane są w opisie w formie tabelki. Zawsze wyświetlana jest nazwa produktu, link do płatności oraz link do katalogu yupoo. Katalog yupoo jest galerią, w której znajdziemy zdjęcia produkty, w tym kody oraz rozmiarówkę. Link do płatności służy do zamawiania produktu. Są to ukryte aukcje, więc link do płatności prowadzi nas do innego produktu, jednak sprzedawca wie co ma wysłać. Nasze zadanie polega jedynie na wybraniu odpowiedniego kwadracika z kodem.

2. Katalog Yupoo

Owszem wszystko jest tutaj w języku chińskim, ale nas interesują jedynie zdjęcia. Znajdziemy na nich kody produktu, dzięki którym zamówimy odpowiedni produkt na ukrytej aukcji, rozmiarówkę oraz szczegółowe zdjęcia przedstawiające produkt. Na przykładzie kodem produktu są akurat kolory, ponieważ Grace przestała stosować kody. U innych sprzedawców zamiast kolorów mogą to być cyfry np 1,2,3 itd. lub kody w stylu „YYZ1”.

3. Link do płatności, czyli ukryta aukcja

Nowi użytkownicy mogą się zdziwić, ponieważ na aukcji znajdą zupełnie inny produkt. Jednak jeśli spojrzycie na kody, to będą się one pokrywać z kodami z katalogu yupoo. Każda ukryta aukcja dedykowana jest tylko pod jeden produkt i sprzedawca dokładnie wie co ma wysłać. Sprzedawca nawet nie posiada przedmiotów, które wystawia. Służą one tylko do ukrywania aukcji z markowymi produktami. Naszym zadaniem jest wybranie odpowiedniego kodu, rozmiaru oraz złożenie zamówienia.

4. Zasady ukrytych aukcji

Aby maksymalnie zwiększyć liczbę ukrytych aukcji ustalono kilka zasad, których zawsze musisz przestrzegać:

 • nie pisz sprzedawcy pytań dotyczących markowych produktów,
 • nie przesyłaj opinii o towarach,
 • nigdy nie otwieraj sporu,
 • jeśli masz problem z zamówieniem, skontaktuj się najpierw z nami.

Poproś o nowy link:


Gość
Karol
3 miesiące 9 dni temu

Witam, jak byś miał nowy link to prosił bym o wysłanie, już wcześniej zamawiałem i wszystko było ok.
Dzięki i Pozdrawiam

Doradca
3 miesiące 4 dni temu

Link zaktualizowany 🙂