Koszulki Lacoste

Opis

Dodatkowe informacje

Sprzedawca

Marka

1. Omówienie przycisków

Obok zdjęcia produktu znajdziesz link do płatności oraz link do katalogu yupoo. Katalog yupoo jest galerią, w której znajdziemy zdjęcia produktu, w tym kody oraz rozmiarówkę. Link do płatności służy do zamawiania produktu. Są to ukryte aukcje, więc link  prowadzi nas do innego produktu, jednak sprzedawca zawsze wie co ma wysłać. Musisz jedynie wybrać odpowiedni kwadracik z kodem.

2. Katalog Yupoo

Owszem wszystko jest tutaj w języku chińskim, ale nas interesują jedynie zdjęcia. Znajdziemy na nich kody produktu, dzięki którym zamówimy odpowiedni produkt na ukrytej aukcji, rozmiarówkę oraz zdjęcia przedstawiające produkt. W przykładzie poniżej kodami są cyfry, które następnie będziemy wybierać na aukcji Aliexpress. Niektóre produkty mogą nie posiadać kodów, ponieważ aukcja dotyczy tylko jednego modelu, lub zamiast kodu mogą być podane kolory.

3. Link do płatności, czyli ukryta aukcja

Nowi użytkownicy mogą się zdziwić, ponieważ na aukcji znajdą zupełnie inny produkt. Jednak jeśli spojrzycie na kody, to będą się one pokrywać z kodami z katalogu yupoo. Każda ukryta aukcja dedykowana jest tylko pod jeden produkt i sprzedawca dokładnie wie co ma wysłać. Sprzedawcy nawet nie posiadają produktów, które widnieją na aukcjach. Służą one tylko do ukrywania aukcji z markowymi produktami. Aby zamówić produkt musimy jedynie wybrać odpowiedni kod, rozmiar oraz kliknąć przycisk kup teraz.

3. Nie wyświetla Ci się kod/numerek/kolor?

  • Na komputerze: Najeżdżasz kursorem na kwadracik i zatrzymujesz się na nim, wtedy pojawi się nad nim okienko z kodem/numerkiem
  • Na telefonie: Otwierasz link do Aliexpress w aplikacji (musi być wcześniej zainstalowana na telefonie) i wchodzisz w zakładkę ,,kolor”. Teraz możesz zobaczyć jaki kod/numerek kryje się pod kwadracikami.

5. Zasady ukrytych aukcji

Aby maksymalnie zwiększyć liczbę ukrytych aukcji ustalono kilka zasad, których zawsze musisz przestrzegać:

  • nie pisz sprzedawcy pytań dotyczących markowych produktów,
  • nie przesyłaj opinii o towarach,
  • nigdy nie otwieraj sporu,
  • jeśli masz problem z zamówieniem, skontaktuj się najpierw z nami.

Poproś o nowy link: