Katalog z Biżuterią – ponad 400 produktów – Tous, Pandora, Swarovski

Informacje

Kochani, dzisiaj przygotowałem dla was prawie 500 linków do biżuterii damskiej. Znajdziecie tam produkty Tous, Pandory, oraz Swarovskiego.
Link do katalogu z kodami: https://x13421508473x.x.yupoo.com/albums

Opis

Jak zamawiać?

1. Pobierz katalog w formacie pliku excel, w nim znajdziesz linki do płatności, oraz kody produktów.

2. Wejdź w katalog z kodami (kliknij tutaj), w którym znajdziesz zdjęcia wszystkich produktów oraz ich oznaczenia. Nie każdy produkt, który znajduje się w katalogu yupoo, będzie posiadał link w excelu. Dlatego warto najpierw przeglądać produkty w excelu.

3. Gdy już wybierzesz produkt, to szukasz jego oznaczenia w naszym pliku excel, a następnie po prawo od niego znajdziesz link do płatności.

4. Na aukcji wybieramy odpowiednie oznaczenie, zamawiamy i czekamy na przesyłkę. Nie piszemy żadnych wiadomości do sprzedawcy.

(w przykładzie mały błąd, zaznaczyłem kod B4081, zamiast B4082)

1. Wybór produktu

Produkty w katalogach wyświetlane są w opisie w formie tabelki. Zawsze wyświetlana jest nazwa produktu, link do płatności oraz link do katalogu yupoo. Katalog yupoo jest galerią, w której znajdziemy zdjęcia produkty, w tym kody oraz rozmiarówkę. Link do płatności służy do zamawiania produktu. Są to ukryte aukcje, więc link do płatności prowadzi nas do innego produktu, jednak sprzedawca wie co ma wysłać. Nasze zadanie polega jedynie na wybraniu odpowiedniego kwadracika z kodem.

2. Katalog Yupoo

Owszem wszystko jest tutaj w języku chińskim, ale nas interesują jedynie zdjęcia. Znajdziemy na nich kody produktu, dzięki którym zamówimy odpowiedni produkt na ukrytej aukcji, rozmiarówkę oraz szczegółowe zdjęcia przedstawiające produkt. Na przykładzie kodem produktu są akurat kolory, ponieważ Grace przestała stosować kody. U innych sprzedawców zamiast kolorów mogą to być cyfry np 1,2,3 itd. lub kody w stylu „YYZ1”.

3. Link do płatności, czyli ukryta aukcja

Nowi użytkownicy mogą się zdziwić, ponieważ na aukcji znajdą zupełnie inny produkt. Jednak jeśli spojrzycie na kody, to będą się one pokrywać z kodami z katalogu yupoo. Każda ukryta aukcja dedykowana jest tylko pod jeden produkt i sprzedawca dokładnie wie co ma wysłać. Sprzedawca nawet nie posiada przedmiotów, które wystawia. Służą one tylko do ukrywania aukcji z markowymi produktami. Naszym zadaniem jest wybranie odpowiedniego kodu, rozmiaru oraz złożenie zamówienia.

4. Zasady ukrytych aukcji

Aby maksymalnie zwiększyć liczbę ukrytych aukcji ustalono kilka zasad, których zawsze musisz przestrzegać:

  • nie pisz sprzedawcy pytań dotyczących markowych produktów,
  • nie przesyłaj opinii o towarach,
  • nigdy nie otwieraj sporu,
  • jeśli masz problem z zamówieniem, skontaktuj się najpierw z nami.

Poproś o nowy link: