Weekendowe sklepy

Wyświetlono wszystkie 5 produkty

Sort by

Jak dobrze wiecie na Aliexpress markowe produkty występują pod postacią ukrytych aukcji. Dlaczego więc pojawiają się weekendowe sklepy, w których można bezpośrednio kupić markowe produkty ?

Czym są weekendowe sklepy?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to sklep otwarty tylko na czas weekendu. Wszystkie markowe produkty w przeciwieństwie do ukrytych aukcji są w nim widoczne,więc  w rezultacie wiemy, co zamawiamy. W sklepie są m.in. produkty marek Dior, Nike, Michael Kors, poszukiwane torebki Gucci, Chanel, Louis Vuitton, Rolex i wiele, wiele innych. Pierwsze sklepy pojawiają się w piątek po południu, a zamykane są wieczorem w niedzielę lub poniedziałek nad ranem. Pamiętajcie, że pomimo zamknięcia sklepu ochrona kupującego oczywiście nadal działa.

Dlaczego tylko w weekend?

Sprzedawcy w ciągu tygodnia są pod bardzo ścisłą kontrolą, w wyniku której muszą korzystać z ukrytych aukcji. Sytuacja jednak zmienia się w piątek. Część moderacji aliexpress, odpowiedzialnej za sprawdzanie ofert prawdopodobnie ma w tym okresie czas wolny od pracy. W rezultacie co tydzień na AliExpress pojawiają się weekendowe sklepy

Jak znaleźć weekendowe sklepy?

Wcale nie musisz ich szukać. Wystarczy że w piątek ponownie odwiedzisz tę stronę, a popołudniu pod tekstem pojawią się sklepy przygotowane przez sprzedawców. Pierwsze sklepy dostajemy czasem nawet w czwartek, a przed festiwalami AliExpress mogą się one pojawiać nawet w ciągu tygodnia.