poradniki

Jak znaleźć oryginalne buty Nike na AliExpress

Jeśli kupowałeś już markowe rzeczy z AliExpress, to zapewne wiesz, że można tam znaleźć markowe produkty w świetnej cenie. Ważne jest, abyś wiedział jak znaleźć dobrego sprzedawcę i produkty. Na AliExpress możesz kupić wszystko, co chcesz, mogą być to spodnie, koszule, bluzy, kurtki, bielizna, czy buty. W tym poradniku skupimy się na kupowaniu markowych butów NIKE. Marka NIKE jest bardzo dobrą marką i dlatego ma wielu regularnych klientów. Rynek oferuje buty dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Po pierwsze musisz nauczyć się jak znaleźć oryginalne buty NIKE na AliExpress oraz dowiedzieć się, którzy sprzedawcy posiadają oryginalny asortyment w swoim sklepie.

Jak znaleźć oryginalne buty NIKE?

Najpopularniejsze modele butów Nike to Nike Rosh Run, Nike Air Jordan, Nike Janoski, Nike Air Max, Nike Air Force, czy Nike Huarache. Jeśli szukasz oryginalnego obuwia, które nie jest repliką musisz wpisać w okienku wyszukiwania nazwę produktu, który szukasz oraz zamieścić dodatkową frazę „original”. W naszym przypadku szukamy oryginalnych butów nike, więc w polu wyszukiwania wpisujemy „Nike original„.

Spójrz na zdjęcie poniżej i zobacz co mamy na myśli. Na czerwono zostały zaznaczone miejsca na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszych produktów.

nike aliexpress

Jak widzicie na powyższym obrazku, zalecamy sortowanie produktów według liczby zamówień. Warto także podczas wybierania produktu zwracać uwagę na ranking sprzedającego. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z AliExpress, to pamiętaj, aby kupować produkty od zaufanych sprzedawców. Według rankingu wybraliśmy poniższy produkt – Nike Air Max.

nike markowe rzeczy aliexpress

Warto zwrócić uwagę, czy towar ma gwarantowaną oryginalność produktu. Sprzedawca, który w szczegółach produktu zamieścił „Gwarantowane oryginalne” potwierdza, że bierze udział w specjalnych programie AliExpress. Etykieta ta gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku otrzymania fałszywego i nie oryginalnego produktu. Dostaniesz pełny zwrot pieniędzy (wraz z kosztami wysyłki) od sprzedającego. Etykieta gwarancji pokazana została poniżej.

aliexpress safe

Polecani sprzedawcy sprzętu sportowego i odzieży

W poniższych sklepach znajdziecie także inne marki. Na przykład Puma, Adidas, Converse oraz wiele innych markowych rzeczy dostępnych na AliExpress. Kliknij nazwę sklepu, a zostaniesz przekierowany do niego.

best Sports Store

Ten sprzedawca oferuje damską i męską sportową odzież, buty Nike oraz wiele innych markowych produktów

Olympic Sports Flagship Store

Kolejny sprzedawca, która posiada sporą ilość markowych produktów w swoim asortymencie.

GlobalSports Store

Sprzedający jest na AliExpress tak długo, że został jednym z certyfikowanych sprzedawców. Oferuje produkty takich marek jak Nike, Adidas, czy Converse. Sprzedaje nie tylko obuwie i odzież sportową, ale także kurtki, T-shirty, legginsy, spodnie, szorty, a nawet plecaki!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *