poradniki

Jak zamawiać z ukrytych aukcji?

Dlaczego aukcje są ukryte ?

Od niedawna sprzedawcy na Aliexpress nie mogą sprzedawać podrabianych towarów markowych. Aby ominąć zasady nałożone przez Aliexpress sprzedawcy wymyślili tak zwane „ukryte aukcje”.

Jak zamawiać z ukrytych aukcji?

Zawsze przeczytaj instrukcje z każdej ukrytej oferty, ponieważ każdy sprzedawca stosuje inne metody ukrywania aukcji. Czasem wystarczy na aukcji wybrać odpowiedni kwadracik z sekcji kolor oznaczony numerkiem jak na zdjęciach. Niekiedy zdarzy się, że po zakupie produktu musimy przez Whatsapp wysłać ID zamówienia do sprzedawcy. Pamiętaj, w każdym poście wyjaśniamy jak zamówić towar.

Zamawiamy produkt krok po kroku za pośrednictwem komputera

  1. Przechodzimy do produktu, który chcemy zamówić. Na potrzeby poradnika wybrałem zegarki Emporio Armani od USDCOME.
  2. Zjedź na stronie trochę w dół i przeczytaj zakładkę „OPIS”, w której znajdziesz między innymi informację jak zamówić ten konkretny produkt. Każdy produkt ma taką zakładkę, ponieważ czasem wystarczy wybrać odpowiedni kod, a czasem trzeba jeszcze wysłać jakąś wiadomość do spredawcy.Na powyższej zakładce dowiecie się, że w przypadku tej konkretnej aukcji wystarczy wybrać jedynie kod produktu (czym zajmiemy się w następnych punktach). KODY znajdują się w zakładce kody, jest to galeria zdjęć, którą bez problemu przybliżycie poprzez kliknięcie na zdjęcie. Przykładowo na 1 zdjęciu zegarek ma kod 1926.
  3. Przechodzimy w link do płatności, który znajduje się po prawo od głównego zdjęcia produktu i pod nazwą produktu.
  4. Znajdujemy się już na ukrytej aukcji. W tym przypadku sprzedawca ukrył zegarki pod postacią damskich klapków. Na aukcji interesuje nas zazwyczaj sekcja „Kolor”, w której znajdują się kody oraz sekcja rozmiar w przypadku ubrań, butów itd :). KOD wybieramy w sekcji kolor, na zdjęciu poniżej możecie zauważyć, że znajdują się tam takie same kody, jak w galerii na naszej stronie.Tutaj już wybieramy tylko odpowiedni KOD zegarka, który nas interesuje i zamawiamy 🙂 UWAGA! Czasem kody nie są podane wprost, ale ukryte pod „kwadracikami”. Wtedy wystarczy najechać na kwadracik i pojawi się kolor.

ZASADY PODCZAS ZAMAWIANIA Z UKRYTYCH AUKCJI

  •  Aukcja ukryta jest stworzona specjalnie pod ten przedmiot. Sprzedawca wie co ma wysłać.
  •  Nie wolno pisać żadnych wiadomości do sprzedawcy na temat marki produktu!
  •  Nie wystawiamy feedbacków!
  •  W razie problemów najpierw kontaktujemy się ze mną – nie otwieramy sporów!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *