poradniki

Jak szukać produktów Calvin Klein na AliExpress?

Calvin Klein jest znaną marką na całym świecie. Oryginalne produkty Calvin Klein są bardzo dobre pod względem jakości. Jak każda znana marka posiada repliki. AliExpress oferuje podróbki CK w świetnej jakości. Można kupić przykładowo bokserki, figi lub stringi. Jeśli porównamy cenę i jakość replik oraz oryginalnych produktów CK, zakup na Aliexpress jest dużo lepszym dla nas rozwiązaniem. Damy Ci kilka wskazówek, jak znaleźć bieliznę Calvin Klein na Aliexpress.

Jak szukać produktów Calvin Klein na AliExpress?

Pierwszą wskazówką jest, że istnieją pewne skróty Calvin Klein, np Calvn, Calvin Boxers,  czy Calvinfully. Można także wpisać w oknie wyszukiwania na Aliexpress taką frazę jak: „marki bielizna„. Znalezienie dobrego sprzedawcy zajmie trochę czasu, ale jest to możliwe. Kliknij także na poniżej zamieszczone zdjęcie, aby przejść do produktów marki Calvin Klein.

calvin klein na aliexpress

Jakie są różnice między repliką, a oryginałem Calvina?

Czasami bardzo ciężko jest odróżnić produkt oryginalny od repliki, ale spróbuj kierować się poniższymi zasadami:

  • Oryginalna bielizna Calvin Klein pakowana jest w małe „kartonowe” pudełka, a repliki z AliExpress w plastikowe torebki,
  • rozmiary dostępne na AliExpress są dużo mniejsze od oryginalnych CK,
  • materiał z których wykonane są produkty różni się od oryginału, ale wciąż jest dobrej jakości
  • tekst „Calvin Klein” może być napisany niedokładnie.

Prawdziwe zdjęcia replik Calvin Klein z AliExpress

Dla kobiet

Jeśli chcesz kupić bieliznę Calvin Klein dla kobiet to napisz w polu wyszukiwania, lub kliknij – brand women underwear. Pamiętaj, że rozmiary na AliExpress są bardzo małe, więc staraj się zamawiać większy rozmiar niż posiadasz.

calvin klein aliexpress

Dla mężczyzn

Jeśli szukasz bielizny dla mężczyzn to wpisz w wyszukiwarce – underwear boxers brand – lub kliknij w link.

calvin klein męskie

Tak jak możesz zauwazyć repliki Calvin Klein także mogą być produktami dobrej jakości. Pamiętaj, że warto kupować tylko u sprawdzonych sprzedawców. Cena replik CK na AliExpress oscyluje w granicach $2 za sztukę. Często można znaleźć także paczki 5 sztuk w różnych kolorach. Polecamy na dodatek lekturę naszego ostatniego wpisu: http://alimarkowo.pl/znalezc-produkty-kenzo-aliexpress/ oraz dołączenia do naszej grupy na facebooku https://www.facebook.com/groups/alimarkowo/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *